Zapytaliśmy naszych uczniów co sądzą o swojej szkole i jak się w niej czują.

Szkoła ta jest bardzo spokojna, można spotkać tu fajne dzieci, w tej szkole jest o wiele lepiej niż w szkole mojego taty, bo tam był straszny hałas.
Kaja - kl. I

W tej szkole można gdzieś wyjeżdżać, na przykład na basen i wychodzimy codziennie na pole, uczymy się różnych języków: angielskiego i niemieckiego!
Max - kl.0

Tutaj nie ma tak, że cały dzień się uczymy. Po obiedzie jest w świetlicy czas na zabawę. Nie ma tu aż tyle osób i nie jest tłoczno.
Jaś - kl. II

Tu są różne wycieczki, tu nie jest jak w innych szkołach, nie siedzi się tylko w ławce. Tu jest lepiej niż w innych szkołach.
Kaj - kl. I

Nie ma tu huku na przerwach - co jest ważne, często wychodzimy na pole.
Dominik - kl. II

W mojej szkole nie ma dużo kłótni, dzieci nie biją się, jak w innych szkołach, bo tam często się biją.
Artur - kl. I

Tu jest fajna biblioteka i w niej fajne książki, jest mniejszy huk niż w mojej poprzedniej szkole, uczymy się robić na drutach i szydełku, a na świetlicy możemy szyć zabawki.
Andrzej - kl. II

W naszej szkole są mili nauczyciele, jak ktoś nie odrobi zadania, to nic się nie stanie, tak jak w innych szkołach. Poza tym nie ma ocen.
Jakub - kl. II

Moja szkoła jest fajna. Jest w niej dużo miłych kolegów i koleżanek. Są miłe panie.
Gaja - kl. II

W szkole jest miła atmosfera i panie nauczycielki.
Martynka - kl. II

Dla mnie najważniejsze jest, że często jest mało zadań.
Staś - kl. II